Volotea nabízí poslední den lístky za 10€ na všech svých trasách a při té příležitosti uvolnila na značné množství termínů i letenky na trase Praha – Benátky. Zároven za registraci nabízí bonus 10€, tedy mělo by být možné letenky mít zcela zdarma. „Mělo by být“ je zcela na místě, protože někomu kod uplatnit jde, někomu ne a systém jsem v tom nenašel. Každopádně za zkoušku nic nedáte a cena 270Kč je stejně bezkonkurenční. Zpáteční letenky od Volotea si nekupujte, je to nevýhodné. Využijte Wizzair, případně odlet z Milána který je nedaleko (levně nakoupíte letenky např. na Wizzair), viz tento tip, nebo jako já podnikněte výlet po půlce Itálie za 1500Kč. Letenky zdarma můžete využít i do Francie, kde už je to ale trochu komplikovanější (hledejte je také na webu Volotea).

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Letenky rezervujte přímo na webu Volotea. Asi není zbytečné říkat, že je třeba si pospíšit, protože platnost bude v minutách, max. hodinách.

 

 

Letenky zdarma

 

Za nejnižší cenu máte v ceně 6 kilové příruční zavazadlo, které vám bude stačit víc jak bohatě.  Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>

 

Před zakoupením letenek vemte do úvahy, že se jedná jen o část nákladů na cestu. Dále je zapotřebí započítat ubytování, doprav na/z letiště, případné vstupy atd. Tyto náklady byste museli řešit vždy a myslím si, že je to skvělá akce, ale raději na to upozornuji předem, abyste něco nekoupili jen proto, že je to levné :).

 

Ubytování řešte s předstihem přes Booking. Ne že byste pak už nic nesehnali, ale ty nejvýhodnější možnosti bývají obsazené už několik měsíců předem.

 

Průvodce Benátkami naleznete zde >>

 

 

 

Hit! Jednosměrné letenky z Prahy do Benátek zdarma i o letních prázdninách!

5 komentářů u „Hit! Jednosměrné letenky z Prahy do Benátek zdarma i o letních prázdninách!

 • 6.5.2016 (8:13)
  Trvalý odkaz

  Kredit nejde uplatnit na letenky s nominální hodnotou nižší než 10 eur.

  Reagovat
  • 6.5.2016 (9:04)
   Trvalý odkaz

   Já vím Dejve, podmínky jsem četl. Mám ale potvrzené, že někdy to projde. Proč, to nevím. Určitě se to vyplatí alespon vyzkoušet.

   Reagovat
 • 6.5.2016 (11:00)
  Trvalý odkaz

  Díky za tip, zakoupeno, kredit se také nepodařilo uplatnit, ale i tak super!

  Reagovat
 • 6.5.2016 (19:01)
  Trvalý odkaz

  tak jsem si koupil letenku a vzápětí přítelkyně už nemohla :/ myslíte že bude ještě taková akce na daný den?

  Reagovat
  • 7.5.2016 (12:34)
   Trvalý odkaz

   Dobrý den, škoda, že jste nevzali obě letenky najednou.

   V akci na stejné datum bych příliš nedoufal, varianty jsou koupit členství za plnou cenu (nebo s členstvím Volote), využít EasyJet, nebo Wizzair.

   Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!