Skvělé kombinace letenek z/do Prahy můžete využít k návštěvě Irska a Skotska na jeden zátah v prodlouženém víkendu. Ve čtvrtek odletíte z Prahy do Dublinu za 389Kč, např. v sobotu ráno přeletíte za 250Kč do Edinburghu a z něj večer za 300Kč zamíříte zpět do Prahy. Na prohlídku obou zemí (i jedné) je to samozřejmě málo, ale na to projít si obě města a navštívit pár pubů, to stačit bude. Déle jsme se ve městech také nezdržovali a projít jsme toho stihli dost. V případě zájmu si velmi pospěšte s nákupem, letenky určitě rychle zmizí. Je to i skvělý dárek pro vaše blízké s dobrodružnější povahou.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Před zakoupením letenek nezapomente propočítat kompletní náklady na výlet a raději si ponechte rezervu. Irsko a Skotsko jsou poměrně drahé země a letenky tak budou představovat jenom část nákladů. Je velmi rozumné letět ve 4 lidech, hodně tak ušetříte.

 

Vzhledem k cenám bych doporučoval využívat Airbnb kde jen to jde. Slevový kód 720Kč můžete získat zde, pokud pojedete ve 4 lidech, můžete uplatnit 4x slevu. Pokud to nepůjde, rezervujte hotel přes Booking. Doporučuji B&B, jednoduché ubytování se snídaní, která je v Irsku i Skotsku velice vydatná. Pokud se snažíte na cestách co nejvíce ušetřit, berte ubytování pro 4 lidi, vychází to výhodněji.

 

Pokud si budete půjčovat auto, nezapomeňte, že se jezdí vlevo a doporučoval bych tak automat místo manuálu (zvyknete si na to snáz).

 

 

Všechny letenky budete nakupovat na Ryanair.com.

Před nákupem ověřte cenu všech letenek, at se vám nestane, že některá mezitím zdraží. A zakupte je najednou.

 

Praha – Dublin na čtvrtek 17. leden za 389Kč. Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce zde (cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině)

 

Letenky Praha – Dublin

 

Dublin – Edinburgh například na sobotu 19. ledna (spojů je víc, vyberte ten brzy ráno) za 9.9€. Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce zde (cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině)

 

 

Edinburgh – Praha na sobotu 19. ledna za 10 liber. Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce zde (cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině)

 

 

 

HIT! Irsko (Dublin) a Skotsko (Edinburgh) v prodlouženém víkendu z Prahy za 940Kč! (všechny letenky)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!