Do prodeje se právě uvolnily akční letenky z Vídně na krásnou Mallorku za 39€ a to (zatím) na celou řadu termínů v únoru a březnu. Únor bych nedoporučoval, ale v březnu jsem na Mallorce sám byla pokud hledáte krásnou přírodu s minimem turistů a příjemné teploty na turistiku, je pro vás skvělou volbou. Pro názornost jsem vybral prodloužený víkend čtvrtek – neděle, pro studenty i pracující je to myslím ideální. Šlo by jet i čistě na víkend, ale to už trochu ztrácí na smyslu. Ty 4 dny na rychlé poznání Mallorky stačí. Cestopisy našich čtenářů z Mallorky naleznete zde, důkladného průvodce po tomto ostrově jsem pak připravil zde. Pro srovnání, tolik zaplatíte za dovolenou na Mallorce přes cestovní kanceláře.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Student Agency.

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci dovolené, tedy i cestu z/na letiště ve Vídni i na Mallorce. Velmi doporučuji pronájem auta, bez něho se na ta nejkrásnější místa stěží dostanete. Řízení je na Mallorce krom Palmy pohodové a s klidem bych ho doporučil i méně zkušeným řidičům. Jestli vám to dovolená dovolí, doporučoval bych si návrat dát až v pondělí, 5 dní je na Mallorcu lepší volbou.

 

 

Letenky samotné nakupte přímo u dopravce na Eurowings za cenu 39€. Já zvolil termín 23. – 26. březen (2 roky zpět jsem tam byl v samém termínu)

1

 

Všechny hotely na Mallorce v toto datum, naleznete zde >>

 

Už nejlevnější ubytování Saturno za 1200Kč na osobu a pobyt nevypadá vůbec špatně.  Vyberte si ale dle svých preferencí, někdo chce ubytování luxusnější, jiný nechce ubytování na druhé straně ostrova, ale někde u letiště, nebo v Palmě. Zvážil bych i variantu, kdy si hotel nevezmete a budete si ho brát při cestě, během projíždění tohoto krásného ostrova.

S All Inclusive hotely začínají na částce 2550Kč/osobu a pobyt. Jejich výpis naleznete zde.

Auto si zapůjčte předem už na letišti přes Rentalcars.

 

HIT! First minute Mallorca na prodloužený víkend za 2280Kč! (nebo s ALL INCLUSIVE za 3750Kč)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!