Pokud se poohlížíte po výhodných letenkách do exotiky, mohl by vám padnout do oka právě tento tip, se kterým můžete zamířit do filipínské Manily. Letenky s odletem z Vídně pořídíte hned v několika termínech za cenu 8 790 Kč (letenka tam i zpět). Z Manily pak můžete pokračovat na některý z filipínských ostrovů. Pokud vás Filipíny lákají, ale dáváte přednost organizovaným cestám, prozkoumejte nabídku cestovních kanceláří. 

INFO KE KORONAVIRU: Všechny podrobnosti ohledně cestování na Filipíny, včetně aktuálních nařízení, doporučujeme sledovat na webu MZV.

<

TIP: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

Nejvyšší položkou vašeho rozpočtu budou letenky, ale na stravování i ubytování můžete na Filipínách ušetřit. Rozhodně nepodceňte vyřízení kvalitního cestovního pojištění. V případě jakéhokoli úrazu byste museli vše platit z vlastní kapsy, a to opravdu draho. Prohlédněte si proto toto přehledné online srovnání cestovního pojištění. 

V Asii je pro nabídky ubytování  poměrně rozšířený web Agoda, skvělé nabídky však naleznete i na Bookingu. Doporučujeme  nabídky obou portálů nejprve porovnat a až poté se rozhodnout.

Zpáteční letenky z Vídně do filipínské Manily pořídíte v několika termínech od září do listopadu 2023 na stránkách ověřeného českého prodejce Pelikán >> 

HIT! Filipíny z Vídně za 8790 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!