Hit! Bali z/do Prahy na 15 dní ve 4* hotelu s wellness za 17400Kč!

Hit! Bali z/do Prahy na 15 dní ve 4* hotelu s wellness za 17400Kč!

Skvělé akční ceny letenek z Prahy na Bali a zpět za 13990Kč využijeme v našem dnešním tipu na levnocestování. Termínů je více, můžete tedy letět na delší i kratší dobu. Já pro názornost zvolil 15 dní a 4* ubytování ve skvěle hodnoceném spy hotelu. Ubytování si samozřejmě můžete zvolit dle svého rozpočtu a preferencí. Přestup je v Paříži a Šanghaji, kde bych vám doporučoval zvolit delší přestup a město si prohlédnout. za si vyřídíte přímo na letišti a jsou bezplatná. V ceně letenky jsou dvě odbavená zavazadla o váze 23kg, dohromady tedy můžete mít 46kg zavazadel :).

<

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Letenky Praha – Bali – Praha zarezervujte zde << Kalendář termínů >> (návod)

Pokud vám některý termín zarezervovat nepůjde, je možné, že už je vyprodán, nebo to jenom „blbne“ :). S nákupem bych si doporučoval pospíšit, akce nebude mít dlouhého trvání.

Odlet je možný i 

Pro názornost ubytování jsem zvolil hotel 4* b Hotel Bali & Spa za 3480Kč/os/pobyt. Je to skvělá volba v poměru cena/kvalita, ale samozřejmě záleží na preferencích každého. Zvolit můžete levnější ubytování, případně jinou lokalitu. Tip na tento hotel dávám především na ukázku toho, že ubytování není na Bali drahé. Hotel můžete zarzervovat zde >>

Hotel leží 10 minut jízdy od pláže Kuta a má wellness, hřiště pro děti a venkovní bazén. Bezplatné Wi-Fi připojení je dostupné v celém areálu.

Zajímavou alternativou je ubytování v resortu Bali Butterfly, který má českého majitele a jsem s ním v kontaktu. Ten připravuje krom ubytování v resortu pro své klienty i individuální programy – potápění, turistika, relax, sidha lidové léčitelství. Je to tak vhodná volba pro ty čtenáře, kteří chtějí mít dovolenou co nejpohodlnější a bez jazykových bariér. Napsat mu můžete na email gotobali@email.cz

IMG_1482

Víza potřebovat nebudete, stačí cestovní pas s 6 měsíční platností. Nezapomente rovněž na pojištění a budete-li si půjčovat auto/motorku i mezinárodní řidičský průkaz.