Skvělé akční ceny letenek z Prahy na Bali a zpět za 12496Kč využijeme v našem dnešním tipu na levnocestování. Termínů je více, můžete tedy letět na delší i kratší dobu. Já pro názornost zvolil 13 dní a 4* ubytování ve skvěle hodnoceném hotelu. Ubytování si samozřejmě můžete zvolit dle svého rozpočtu a preferencí, já vybral dle svého názoru co nejlepší poměr cena/kvalita. Bydlet můžete mnohem levněji, ale tento hotel je velmi dobře hodnocen. V ceně letenky je zavazadlo o váze 23kg a její cena je konečná, vč. všech poplatků. S případným nákupem doporučuji dlouho neotálet, letenky se rychle vyprodají.

 

<

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Letenky Praha – Bali – Praha zarezervujte zde >>

 

Kalendář termínů naleznete zde >>

 

Letenky na Bali

 

 

Všechny hotely v názorné datum, srované dle ceny za 2 osoby, naleznete zde >> (ceny začínají na 800Kč/osobu/pobyt)

 

Já pro názornost vybral díky skvělému hodnocení 4* Rhadana hotel, který vychází i se snídaní na 7144Kč za 2 osoby, tedy cca 3570Kč/os/celou dobu pobytu. Berte v potaz, že jde o oblast, vhodnou pro milovníky nočního života Pokud byste raději klidnější místo, vyberte si jiný hotel. Hotel zakupte klidně až po dobrém zvážení, narozdíl od zakoupení letenek není třeba s jeho nákupem spěchat. Osobně bych vám tedy doporučoval nyní nakoupit letenky a až poté, co si dle cestopisů vyberete, kde konkrétně dovolenou hodláte strávit, si zakoupili hotel. Někdo chce být na pláži, jiného láká noční život, či příroda. Vzhledem k nočnímu odletu zpět stojí i za zváženou si hotel na poslední noc nekupovat, případně vybrat jen něco levného.

 

19158738

 

 

Zajímavou alternativou je ubytování v resortu Bali Butterfly, který má českého majitele a jsem s ním v kontaktu. Ten připravuje krom ubytování v resortu pro své klienty i individuální programy – potápění, turistika, relax, sidha lidové léčitelství. Je to tak vhodná volba pro ty čtenáře, kteří chtějí mít dovolenou co nejpohodlnější a bez jazykových bariér. Napsat mu můžete na email gotobali@email.cz

 

IMG_1482

 

Víza potřebovat nebudete, stačí cestovní pas s 6 měsíční platností. Nezapomente rovněž na pojištění a budete-li si půjčovat auto/motorku i mezinárodní řidičský průkaz.

 

 

Bali z Prahy na 13 dní ve 4* skvěle hodnoceném hotelu se snídaní za 16050Kč!
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!