HIT! 5 dní na Gran Canarii za 2690Kč! (letenky + ubytování)

HIT! 5 dní na Gran Canarii za 2690Kč! (letenky + ubytování)

Velmi výhodných letenek na Gran Canarii a zpět za 1080Kč využijeme v dnešním druhém levnocestovatelském tipu. Odlet bude tentokrát z Berlína, což může vypadat nedostupně, ale z Prahy jsou ten cca 4 hodinky jízdy pohodlným autobusem a ceny za jízdenky tam i zpět začínají na 700Kč. K letenkám jsem pro názornost vybral skromné, ale dobře hodnocené a hezké ubytování. Hned vedle něj naleznete sportovní centrum s bazény, tenisovými kurty, fotbalovými hřišti a posilovnou. Okolní oblast je oblíbená mezi milovníky cyklistiky a pěší turistiky a na požádání je možné zorganizovat celodenní výlety. Ještě výhodněji vás dovolená vyjde, poud byste jeli ve 4 lidech – ušetříte jak na ubytování, tak při pronájmu auta. za nejnižší cenu zbývají 4 letenky, je tedy případně nutné si pospíšit. Detailního průvodce po Gran Canarii naleznete zde.

<

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

Pojištění po Evropě není nezbytně nutné, ale online srovnání cestovního pojištění, naleznete zde >>

Průvodce Berlínem naleznete zde, pokud budete mít čas a pojedete s dětmi, je možná rozumné tuto příležitost využít k prohlídce Berlínské Zoo. Nám se líbila i bez dětí :). Jízdenky můžete nakoupit u StudentAgency, nebo Eurolines.

Před nákupem si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci, tedy včetně cesty na/z letiště v Berlíně i na Kanárech, náklady na jídlo a případné půjčení automobilu. Ono i tak vás to vyjde o 50-80% levněji než přes CK, ale je zkrátka nutné se neukvapit ;).

Letenky Berlín – Gran Canaria – Berlín za 40€ zakupte na Ryanair.com v termínu 21. – 25. listopadu. O trochu dráž jsou ale dostupné i jiné termíny.

1

V ceně máte pouze příruční zavazadlo (+ např. kabelku nebo notebook), odbavené je za příplatek. Nicméně dobře zvažte, zda kufr potřebujete. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7 měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>

Všechny hotely pro 2 osoby na toto datum, naleznete zde >>

Já pro názornost vybral Albergue de Guía, zejména kvůli nízké ceně a dobrému hodnocení. Vyberte si ale dle svých preferencí.

1