Okouzlující písečné pláže omývané průzračnou vodou z jedné strany a monumentálními horami ze strany druhé. Divoká příroda, ale i moderní resorty. Chcete-li tedy během dovolené zažít kombinaci téměř všeho, využijte akčních letenek KLM a vydejte se objevovat dech beroucí Havajské ostrovy. Zpáteční letenku z Vídně aktuálně pořídíte za 16 990 Kč. Termíny jsou pak k dispozici od října do března následujícího roku. 

INFO KE KORONAVIRU: Do Spojených států amerických, tedy i na Havajské ostrovy, je aktuálně  stále zakázáno vycestovat. Ve hře jsou tedy spíše termíny na příští rok. Jestliže tedy nemůžete dovolenou v zámoří plánovat na poslední chvíli, je tato nabídka zejména pro vás. Pozorně však sledujte aktuální dění a novinky, situace se může změnit k lepšímu třeba již na podzim. 

 

 

Tip pro vás: V případě, že nemáte zkušenosti s individuální turistikou a cestami do zámoří, inspirujte se v našem podrobném návodu >> 

 

Odlet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte se společností Regiojet nebo Flixbus. 

 

Před odletem určitě proveďte alespoň přibližnou kalkulaci výletu. Spojené státy, včetně Havajských ostrovů, nejsou zcela levnou destinací a je třeba s tím počítat. Nezapomeňte tedy na ceny letištních transferů, případně transfery mezi jednotlivými ostrovy, ubytování, stravování a zejména pak cestovní pojištění, na které určitě nesmíte zapomenout. Přehledné online srovnání pojištění pak naleznete zde. 

 

Ubytování lze zařídit klasicky přes Booking, s ohledem na situaci však doporučujeme hledat nabídky s možností bezplatného storna. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň – Honolulu – Vídeň můžete zarezervovat v tomto kalendáři termínů >> 

Akční letenky do Honolulu (Havaj)
Havajské ostrovy z Vídně za 16 990 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!