Mnoho cestovatelů sní o dovolené na Havaji, letenky však obvykle nejsou nejlevnější. Aerolinka SAS Scandinavian Airlines ve spolupráci s United Airlines ale aktuálně do prodeje nabídla zpáteční letenky s odletem z Vídně za zajímavou cenu. Vaším cílem se navíc nemusí stát pouze tradiční Honolulu, ale také Kona a Maui. Letenky do Honolulu stojí 16 590 Kč, letenky do ostatních míst pak 16 790 Kč. Dostupná je velká spousta termínů od září až do prosince či ledna. Ve všech případech si sebou můžete vzít příruční i odbavené zavazadlo do 23 kg. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do USA přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před odletem nezapomeňte na sjednání cestovního pojištění. Případné lékařské ošetření bez uzavřeného pojištění by vás v USA vyšlo na nepříjemně vysokou částku. Přehledné online srovnání dostupných možností proto naleznete zde >>.

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dopravíte autobusy Flixbus či Regiojet. Některé spoje vás zavezou přímo na letiště, jiné do centra města. Pokud jste ve Vídni zatím nebyli, můžete si tak užít prohlídku tohoto pěkného města. Pokud už hlavní město Rakouska znáte, můžete si užít komfort bez přestupu.

 

I když je cena letenek příznivá, v případě Havaje myslete víc než kdy jindy na další náklady, jaké budete mít. Na Havaji je obecně hodně draho, letenky tak představují pouze část nákladů. I tady se dá ale ušetřit, například nákupy ve velkých supermarketech. Myslete také na to, že budete potřebovat vízum ESTA.

 

Pro vyhledání ubytování můžete využít Booking. Obvykle však o něco levněji vychází ubytování přes Airbnb, slevu na první rezervaci získáte zde. Chce to ale obě stránky projít a nabídky porovnat mezi sebou. Výběr ubytování také doporučujeme nenechávat na poslední chvíli.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň–Honolulu (Havaj)–Vídeň můžete zarezervovat zde v prvním kalendáři termínů >> nebo ve druhém kalendáři termínů >> (kalendáře seod sebe liší termíny, cena je stejná)

 

Letenky Vídeň–Kona (Havaj)–Vídeň můžete zarezervovat zde v přehledném kalendáři termínů >>

 

Letenky Vídeň–Maui (Havaj)–Vídeň můžete zarezervovat zde v přehledném kalendáři termínů >>

 

Havaj, Honolulu akční letenky podzim 2020
Letenky z Vídně do Honolulu (Havajské ostrovy)

 

Havaj, Kona akční letenky podzim 2020
Letenky z Vídně do Kony (Havajské ostrovy)

 

Havaj, Maui akční letenky podzim 2020
Letenky z Vídně na Maui (Havajské ostrovy)
Havaj v podzimních termínech z Vídně od 16 590 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!