Na předvánoční výlet zamiřte na Kanáry! Místo stresu při obíhání narvaných nákupních center si budete užívat sluníčko a odpočinek na pláži. Letenky s odletem z Vídně jsou nyní dostupné za velmi dobrých 2 080 Kč. Na Gran Canarii strávíte týden, budete tak mít dostatek času na aktivní i pasivní odpočinek. Inspiraci na výlety i rady na cestu najdete v našem online průvodci po Gran Canarii.  Tento tip je na individuální turistiku, pokud raději cestujete s cestovní kanceláří, tak všechny zájezdy na Kanárské ostrovy naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud  individuální turistikou zatím nemáte žádné zkušenosti, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě sice není nezbytně nutné, vždy ho ale raději doporučujeme. Přehledné online srovnání cestovního pojištění proto naleznete zde >>

 

Odlet je z dobře dostupné Vídně, kam se pohodlně dopravíte autobusy Eurolines, Regiojet nebo Flixbus.

 

Před nákupem letenek jako vždy nezapomeňte spočítat všechny náklady – zejména dopravu z/na letiště, dopravu na místě, ubytování i stravu. Náklady na ubytování můžete snížit, pokud pojedete ve 4 lidech. 

 

Ubytování vyhledávejte na Bookingu. Alternativně se můžete zaregistrovat přes tento odkaz pro získání slevy na vaše první ubytování přes Airbnb. Tato varianta mnohdy vychází ještě o něco levněji než již zmíněný Booking.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň–Gran Canaria–Vídeň na termín 7. až 14.prosince rezervujte na stránkách Laudamotion. Letenky můžete zakoupit i u českého prodejce, cena je sice vyšší o jejich provizi, ale vy tak získáte zákaznickou podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento i web.

 

Letenky Gran Canaria
Letenky Gran Canaria
Gran Canaria z Vídně za 2080 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!