Užijte si týdenní dovolenou u moře, kterou si naplánujete přesně podle vašich představ. Právě teď je možné u leteckého dopravce Wizz Air pořídit letenky na Kanárské ostrovy za výhodnou cenu. Zpáteční lety z Vídně na ostrov Gran Canaria v termínu 10.12. – 17.12. 2021 koupíte za pouhých 520 Kč. Cena je platná pro všechny členy WizzAir Clubu, ale i bez členství se nákup vyplatí. Na vašich cestách vám jistě pomůže náš online průvodce, ve kterém naleznete inspiraci na výlety i praktické rady. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás a raději dáváte přednost organizovaným cestám, zájezdy s CK najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Česká republika je na seznamu rizikových zemí. Osoby, které cestují z rizikových regionů, musí kromě QR kódu příjezdového formuláře předložit jedno z následujících potvrzení: potvrzení o dokončeném očkování, potvrzení o prodělaném onemocnění covid-19 nebo potvrzení o negativním výsledku PCR / antigenního testu. 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například dopravu do Vídně, letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud plánujete po ostrově Gran Canaria cestovat, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování na Gran Canaria můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb

Letenky Vídeň – Gran Canaria – Vídeň v termínu 10.12. – 17.12. 2021, můžete zakoupit na stránkách letecké společnosti Wizz Air.

Gran Canaria z Vídně od 520 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *