Plánujete příští rok zahájit pobytem u moře? Pak tu pro vás máme tip na levné letenky na Kanárské ostrovy. K dispozici je termín 24.1. – 31.1. 2022 a obě cesty z Vídně na Gran Canaria a zpět vás vyjdou na 1 020 Kč. Pokud vám je týden málo, můžete za stejnou cenu vyrazit ještě o pár dní dříve, již 17.1. 2022. Cena platí pro členy WizzAir klubu, ale i bez členství se letenky rozhodně vyplatí. Tato akce může být i vhodnou možností, jak se o něco levněji dostat i na méně navštěvované ostrovy, například La Palmu. Mezi ostrovy totiž létá místní letecká společnost Canary Fly, která vás za zhruba 70 EUR za jednu cestu dopraví po celých Kanárských ostrovech. Pokud dáváte přednost organizovaným zájezdům s cestovní kanceláří, můžete si kompletní nabídku prohlédnout zde.

INFO KE KORONAVIRU: Letenky jsou na začátek příštího roku a nikdo z nás neví, jaká budou aktuální pravidla pro vycestování do zahraničí. Před cestou se rozhodně informujte o všech aktualitách, zatím platí následující. Česká republika ani žádná její část není na španělském seznamu rizikových zemí.  Všichni cestující mají povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, dopravu na letiště ve Vídni, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro jednodušší cestování po Kanárských ostrovech doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Hotely můžete vyhledat a zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Vídeň–Gran Canaria–Vídeň, například v termínu 24.1. – 31.1. 2022, zakoupíte na stránkách WizzAir. Alternativně můžete letenky rezervovat u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce a podpoříte tento web.

Gran Canaria z Vídně od 1020 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!