Pokud už plánujete, jaké cesty podniknete příští rok, máme tu pro vás tip na levné letenky na Kanárské ostrovy. K dispozici je termín 21.1. – 28.1. 2022 a obě cesty z Vídně na Gran Canaria a zpět vás vyjdou na 1530 Kč. Pokud jste navíc členy WizzAir klubu, zaplatíte ještě o 500 Kč méně. Tato akce může být i vhodnou možností, jak se o něco levněji dostat i na méně navštěvované ostrovy, například La Palmu. Mezi ostrovy totiž létá místní letecká společnost Canary Fly, která vás za zhruba 70 EUR za jednu cestu dopraví po celých Kanárských ostrovech. Pokud dáváte přednost organizovaným zájezdům s cestovní kanceláří, můžete si kompletní nabídku prohlédnout zde.

INFO KE KORONAVIRU: Česká republika ani žádná její část není na španělském seznamu rizikových zemí.  Všichni cestující mají povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro jednodušší cestování po Kanárských ostrovech doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Hotely můžete vyhledat a zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky na trase Vídeň–Gran Canaria–Vídeň v termínu 21.1. – 28.1. 2022 zakoupíte na stránkách WizzAir. Alternativně můžete letenky rezervovat u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce a podpoříte tento web.

Gran Canaria přímým letem z Vídně za 1530 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!