Co děláte v termínu 15.1. – 22.1.2022 ? Pokud ještě nemáte žádné plány, nechte se inspirovat naším tipem a za skvělou cenu 1250 Kč vyrazte na Kanárské ostrovy. Cestovat můžete s nízkonákladovým leteckým dopravcem Ryanair, který uvolnil akční lety z Vídně na ostrov Fuerteventura. Pokud jste zde ještě nebyli, nezapomeňte se inspirovat v našem online průvodci ostrovem Fuerteventura, ve kterém najdete zajímavé informace a tipy na výlety! Rádi byste tento ostrov navštívili, ale cestování na vlastní pěst není nic pro vás? Nabídku zájezdů cestovních kanceláří si můžete prohlédnout na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Česká republika je zařazena na seznamu rizikových zemí. Cestující musí kromě QR kódu a příjezdového formuláře předložit jedno z následujících potvrzení: potvrzení o dokončeném očkování, potvrzení o prodělaném onemocnění covid-19 nebo potvrzení o negativním výsledku PCR / antigenního testu. 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, dopravu do Vídně, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud máte v plánu ostrov procestovat, můžete si půjčit auto.

Ubytování na ostrově můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb. Letenky sice koupíte za pár korun, ale v případě nečekaných událostí by se vám ubytování mohlo prodražit. Vybírejte proto takové, které poskytuje možnost bezplatného storna.

Letenky Vídeň – Fuerteventura – Vídeň v termínu 15.1. – 22.1.2022 rezervujte na stránkách letecké společnosti Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit i přes ověřeného českého  prodejce, kde  bude sice cena o něco  vyšší,  ale  získáte  podporu  v  češtině.

Fuerteventura z Vídně za 1250 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!