Předvánoční čas můžete strávit i jinak, než pobíháním po obchodech a sháněním dárků. Na Kanárských ostrovech si užijete dostatek sluníčka i odpočinku. Akční letenky na Fuerteventuru z Vídně nyní zakoupíte v přepočtu za 2 082 Kč. Pokud je zkombinujete s velmi dobře hodnoceným ubytováním, dostanete se na celkovou částku 4 115 Kč/osoba za týdenní dovolenou. Rady na cestu pak naleznete v našem průvodci po Fuerteventuře ZDARMA. Tento tip je na individuální cestování, pokud chcete na Kanáry letět přes cestovní kancelář, všechny zájezdy naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Pojištění po Evropě sice není nezbytně nutné a vystačíte si i s kartičkou pojištěnce, raději ho ale vždy doporučujeme vyřídit. Přehledné online srovnání dostupných pojištění proto naleznete zde >>

 

Odlet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam se pohodlně dopravíte autobusy Eurolines, Regiojet nebo Flixbus.

 

Před nákupem letenek si spočítejte přibližný odhad nákladů na celou dovolenou. Myslete na výše zmíněné pojištění, dopravu z/na letiště, dopravu na místě i stravování. Pokud plánujete Fuerteventuru pořádně procestovat, ideální je půjčení auta. To doporučujeme zamluvit předem přes Rentalcars. Pro dovolenou na Kanárských ostrovech nepotřebujete pas, vystačíte si s občanským průkazem.

 

Pro názornost jsme vybrali výborně hodnocené ubytování v CORRALEJO GARDEN & RELAX. Dané ubytování se vyznačuje skvělým poměrem cena/kvalita i výbornou polohou v letovisku Corralejo (podle nás nejlepší na ostrově), pozornost však věnujte sdílené koupelně, což ne každému musí vyhovovat. Všechny dostupné hotely naleznete zde. Alternativou je registrace přes tento odkaz pro získání slevy a následná rezervace ubytování přes AirBnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Vídeň–Fuerteventura–Vídeň na termín 30. listopadu až 7. prosince rezervujte na stránkách Laudamotion. Letenky můžete zakoupit i u českého prodejce, cena je sice o trochu vyšší kvůli jejich provizi, ale vy tak získáte zákaznickou podporu v češtině a pár korunami podpoříte i chod tohoto webu.

 

Letenky Fuerteventura
Letenky Fuerteventura
Fuerteventura z Vídně na týden za 4115 Kč! (letenky + ubytování)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!