Přemýšlíte, kam vyrazit začátkem roku 2022? Využijte akčních letenek na Kanárské ostrovy a vydejte se objevovat ostrov Fuerteventura. Tento ostrov nabízí krásné pláže a až 300 slunečných dní v roce. Zpáteční letenky z Prahy za cenu 2 788 Kč pořídíte například v termínu 6.1. – 13.1.2022 u letecké společnosti Eurowings. Před cestou určitě nahlédněte do našeho online průvodce ostrovem, ve kterém najdete zajímavé informace a tipy na výlet. Pokud byste rádi Fuerteventuru navštívili, ale cestování na vlastní pěst není nic pro vás, zájezdy najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Česká republika je zařazena na seznamu rizikových zemí. Cestující musí kromě QR kódu a příjezdového formuláře předložit jedno z následujících potvrzení: potvrzení o dokončeném očkování, potvrzení o prodělaném onemocnění covid-19 nebo potvrzení o negativním výsledku PCR / antigenního testu. 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud máte v plánu ostrov procestovat, můžete si zapůjčit auto.

Ubytování na ostrově můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb

Letenky Praha– Fuerteventura – Praha v termínu 6.1. – 13.1.2022 rezervujte na stránkách letecké společnosti Eurowings. Alternativně můžete letenky zakoupit i přes ověřeného českého prodejce, kde bude sice cena o něco vyšší, ale získáte podporu v češtině.

Fuerteventura z Prahy za 2788 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!