Potřebujete načerpat energii? Co takhle dovolená na ostrově Fuerteventura ve čtyřhvězdičkovém hotelu, který se nachází cca 250 m od krásné dlouhé písčité pláže Playa Grande v Puerto del Carmen. Ostrov Fuerteventura je druhým největším z Kanárského souostroví. Dovolenou v termínu 19.10 – 26.10.2021 pořídíte za skvělých  a 11 490 Kč. V dané částce jsou zahrnuty zpáteční letenky z Prahy, transfery mezi letištěm a hotelem při cestě tam i zpět, služby českého delegáta a ubytování ve skvěle hodnoceném hotelu na 8 dní.  Do odletu zbývá ještě dostatek času, takže jistě stihnete naplánovat vše potřebné. Před odletem nahlédněte do online průvodce po Fuerteventuře.

INFO KE KORONAVIRU: Česká republika jako taková není na španělském seznamu rizikových zemí. Španělsko nově vyžaduje od všech osob pocházejících a pravděpodobně i přijíždějících  z Prahy nebo Moravskoslezského  kraje průkaz o bezinfekčnosti ( certifikát o ukončeném očkování/ antigenní test / PCR test / potvrzení o prodělání nemoci). Všichni cestující mají povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář

Dovolenou v hotelu R2 Bahía Kontiki Beach můžete zarezervovat zde >> 

Fuerteventura z Prahy na 8 dní do skvěle hodnoceného 4* hotelu za 11490 Kč! (přes CK)

1 komentář u „Fuerteventura z Prahy na 8 dní do skvěle hodnoceného 4* hotelu za 11490 Kč! (přes CK)

  • 7.10.2021 (14:57)
    Trvalý odkaz

    Tento hotel a letovisko jsou podle mého názoru na ostrově Lanzarote, ne na Fuerteventuře. Pozor na to, raději ověřte :).

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *