Zpříjemněte si začátek roku 2022 a naplánujte si výlet na španělský ostrov Fuerteventura! V nabídce letecké společnosti Eurowings se objevily akční letenky z Prahy za cenu 2 788 Kč. Přímým letem se na ostrov dostanete za přibližně 5 hodin.  Fuerteventura si vás získá svou krásnou přírodou a nekonečnými plážemi s bílým pískem. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našem online průvodci ostrovem Fuerteventura, ve kterém najdete zajímavé informace a tipy na výlet! Pokud byste rádi tento ostrov navštívili, ale cestování na vlastní pěst není nic pro vás, nabídku zájezdů si můžete prohlédnout na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Česká republika je zařazena na seznamu rizikových zemí. Osoby, které cestují z rizikových regionů, musí kromě QR kódu příjezdového formuláře předložit jedno z následujících potvrzení: potvrzení o dokončeném očkování, potvrzení o prodělaném onemocnění covid-19 nebo potvrzení o negativním výsledku PCR / antigenního testu. 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud máte v plánu ostrov procestovat, můžete si půjčit auto.

Ubytování na ostrově můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb

Letenky Praha – Fuerteventura – Praha v termínu 6.1. – 13.1.2022 rezervujte na stránkách letecké společnosti Eurowings. Alternativně letenky můžete zakoupit i přes ověřeného českého  prodejce, kde  bude sice cena  vyšší,  ale  získáte  podporu  v  češtině.

Fuerteventura přímým letem z Prahy za 2788 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!