Láká vás Francie? Využijte akčních letenek z Prahy do několika francouzských měst a naplánujte si tak cestu na vlastní pěst. V nabídce letecké společnosti Volotea se objevily akční letenky z Prahy do Nantes, Toulouse, Lyonu i dalších měst. Například zpáteční letenky z Prahy do Nantes v termínu 17.9. – 20.9. 2021 pořídíte za skvělou cenu 720 Kč. Letenky můžete rezervovat přímo na stránkách letecké společnosti Volotea. Pokud dáváte přednost organizovaným zájezdům s cestovní kanceláří, jejich přehled najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Při cestách do Francie aktuálně platí, že  všichni cestující mají povinnost předložit negativní PCR test/antigenní test ne starší než 72h (pro osoby od 12 let) nebo potvrzení o provedeném očkování (2 týdny po druhé dávce). Situace se do září může změnit, a tak doporučujeme sledovat stránky ministerstva. 

TIP PRO VÁS: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde.

Ubytování ve Francii můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky Praha – Nantes – Praha například v termínu 17. 9. – 20.9. 2021 pořídíte na stránkách společnosti Volotea

Francie z Prahy od 720 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!