Volotea si připravila na dnešní den akci, během které nabízí letenky za 9€. Zpáteční bývají dražší, ale i tak se dá dostat na pěkné ceny od 490Kč.  Jak bývá pravidlem, na každém letu je jen několik míst a termíny jsou do systému nahrávány postupně během celé akce. Je tedy rozumné to v průběhu dne sledovat a pokud se objeví “váš” termín, okamžitě kupovat.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Vždy si nezapomeňte před nákupem spočítat všechny náklady, tedy včetně dopravy na místě a ubytování. To berte buď přes Booking, nebo využijte naší slevu 725Kč na první ubytování přes AirBnb. 

 

V případě zájmu si velmi pospěšte, letenek není mnoho a rychle zmizí. Zkusit to můžete ale i později, Volotea nahrává slevy do systému postupně. Vždy se nějaká místa objeví, vyprodají a později se objeví jiná. Volotea tyhle akce využívá jako reklamu a doufá, že lidi nakoupí i dráž. To bych nedělal a bral bych to zkrátka tak, že to zkusíte a bud to vyjde, nebo ne. 

 

 

Letenky zarezervujte přímo na Volotea. Ted je dostupný např. termín 21. – 24. března na trase Praha – Nantes – Praha za 28€, ale v průběhu dne se to bude měnit a letenky se dají pořídit i levněji. 

 

 

Francie z Prahy na prodloužený víkend za 720Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!