Francie z Prahy přes celý srpen (včetně prodl. víkendů) za 1050Kč! (letenky tam i zpět)

Francie z Prahy přes celý srpen (včetně prodl. víkendů) za 1050Kč! (letenky tam i zpět)

Volotea dnes spustila opět svojí akci, během které nabízí letenky za 5€ po celé Evropě. Těch je však opravdu málo a Praze se tentokrát zdatně vyhýbají. Nás tak bude zajímat jiná akce a to letenky za 19,9€ z Prahy do Nantes (a za stejnou cenu i zpět). Celkem se tak do Franci a zpět dostanete za cca 1050Kč, což je na prázdniny úžasná cena. A co ještě více potěší, je skutečnost, že termíny jsou přes celý srpnen. Letět tak můžete na prodloužený víkend pátek – pondělí, stejně jako na 14 dní. V tuhle chvíli je letenek hodně, ale s nákupem neváhejte případně ani minutu a ihned po propočtení všech nákladů kupujte.

Edit:// pokud máte lépe dostupnou Vídeň než Prahu, za stejnou cenu můžete letět i z ní. Tam jsou nyní termíny na celé prázdniny (a i další měsíce).

<

Vždy si nezapomeňte před nákupem spočítat všechny náklady, tedy včetně dopravy na místě a ubytování. To berte buď přes Booking, nebo využijte naší slevu 725Kč na první ubytování přes AirBnb.

V případě zájmu si velmi pospěšte, letenek není mnoho a rychle zmizí. Zkusit to můžete ale i později, Volotea často nahrává slevy do systému postupně.

Zkušenější čtenáři mohou tuto akci využít i k eurotripu, protože letenky od 5€ jsou dostupné napříč Evropou. Dál budu hledat nové možnosti a pokud něco objevím, určitě o tom napíši.

Letenky nakupujte přímo na Volotea.com. Registrací přes tento odkaz získáte 10€ slevu na letenky (vztahuje se to jen na některé letenky, ale za pokus nic nedáte).

Edit:// Vyprodáno. Můžete to ale zkoušet později v průběhu dne. Volotea je známá tím, že letenky do oběhu uvolňuje postupně během celé akce. Pokud nějaké letenky objevíte, okamžitě kupujte. Déle než pár minut tyto letenky nikdy nevydrží.