Volotea si připravila na dnešní den akci, během které nabízí letenky po 1€, tedy cca 25Kč. Podmínkou je nákup členství, které je na rok a stojí 50€. To však stačí když koupí jeden ve skupině a z jeho výhod můžete čerpat následující rok. K ničemu vás nezavazuje a podobných akcí bývá několik do roka (pouze vypněte automatickou obnovu, pokud o ni nestojíte). Jak bývá pravidlem, na každém letu je jen několik míst a termíny jsou do systému nahrávány postupně během celé akce. Je tedy rozumné to v půběhu dne sledovat. Letět nemusíte jen do Francie, zajímavý je též např. Mykonos z Mnichova.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Vždy si nezapomeňte před nákupem spočítat všechny náklady, tedy včetně dopravy na místě a ubytování. To berte buď přes Booking, nebo využijte naší slevu 725Kč na první ubytování přes AirBnb. 

 

V případě zájmu si velmi pospěšte, letenek není mnoho a rychle zmizí. Zkusit to můžete ale i později, Volotea nahrává slevy do systému postupně. Vždy se nějaká místa objeví, vyprodají a později se objeví jiná. Volotea tyhle akce využívá jako reklamu a doufá, že lidi nakoupí i dráž. To bych nedělal a bral bych to zkrátka tak, že to zkusíte a bud to vyjde, nebo ne. Nemilé je, že kvůli tomu musíte koupit členství, ale podobné akce bývají pravidelně několikrát do roka a pokud chcete více cestovat, využijete ho i tak.

 

Zkušenější čtenáři mohou tuto akci využít i k eurotripu, protože letenky od 1€ jsou po celé Evropě.

 

 

Letenky zarezervujte přímo na Volotea. Ted jsou dostupné např. termíny v náhledu, ale mění se to vyloženě každou minutu a tak nemá smysl z toho vycházet.Stejně tak jsem zvolil pro názornost trasu Praha – Nantes, ale akce můžete využít i na dalších trasách.

 

Letenky do Francie
Letenky do Francie

 

 

Francie z Prahy od 50Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!