Letecká společnost Volotea prodloužila svojí akci letenek za 19€, čehož můžete využít i k babímu létu stráveného ve Francii (Toulouse, Nantes, Bordeaux nebo Marseille) . Za letenky tam i zpět zaplatíte pouze 38€, tedy cca 990Kč. Výhodou je krom odletu z Prahy i skutečnost, že jsou za nejnižší cenu dostupné i prodloužemé víkendy. V případě zájmu si s nákupem pospěšte s nákupem, letenek je vždy jen několik. Pokud nebude „váš termín“, zkuste to později. Volotea vždy nahrává letenky do systému postupně. Zájezdy do Francie přes cestovní kanceláře, naleznete zde.

 

<

 

Vždy si nezapomeňte před nákupem spočítat všechny náklady, tedy včetně dopravy na místě a ubytování. To berte buď přes Booking, nebo využijte naší slevu 725Kč na první ubytování přes AirBnb. 

 

V případě zájmu si velmi pospěšte, letenek není mnoho a rychle zmizí. Zkusit to můžete ale i později, Volotea často nahrává slevy do systému postupně. Průvodce po Toulouse naleznete zde.

 

Zkušenější čtenáři mohou tuto akci využít i k eurotripu, protože letenky od 19€ jsou dostupné napříč Evropou.

 

 

Letenky nakupujte přímo na Volotea.com. Registrací přes tento odkaz získáte 10€ slevu na letenky (vztahuje se to jen na některé letenky, ale za pokus nic nedáte).

 

Letenky z Prahy do Francie
Letenky z Prahy do Francie

 

Francie z Prahy i na prodloužené víkendy za 990Kč! (k dispozici více měst, letenky tam i zpět)
Štítky:                    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!