Francie není pouze Paříž, ale za prohlídku stojí celá řada dalších měst. Jedním z nich je i Bordeaux, kam máte možnost se díky akčním letenkám z Prahy dopravit za parádních 518 Kč. Na cestu se vydáte ve čtvrtek večer, návrat je plánován na neděli. V Bordeaux na jihozápadě Francie si tak užijete příjemný víkend plný odpočinku, památek i dobrého jídla. Určitě nevynechejte náměstí se slavným odrazem ve vodě a ochutnejte i místní víno. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Francie naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou nemáte zkušenosti, doporučujeme nahlédnout do článku Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

 

Cestovní pojištění není pro cesty po EU nutností, jeho vyřízením však nic nezkazíte. Naopak, získáte jistotu, že v případě lékařského ošetření vše uhradí pojišťovna. Přehledné online srovnání dostupných pojištění naleznete zde >>.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy, jako vždy si i přesto nezapomeňte ještě před nákupem letenek spočítat všechny náklady. Myslete na dopravu na místě, ubytování a stravování. Francie nepatří mezi ty nejlevnější destinace, je třeba počítat s vyššími cenami.

 

Ubytování vybírejte buď přes Booking, nebo využijte naši slevu na první ubytování rezervované přes AirBnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha–Bordeaux (Francie)–Praha v termínu 23.–26. ledna (čtvrtek až neděle) můžete zarezervovat na stránkách společnosti Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit zde u českého prodejce, cena bude vyšší, nákup ale proběhne v češtině, získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Letenky Bordeaux
Letenky Bordeaux
Francie (Bordeaux) z Prahy na prodloužený víkend za 518 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!