V listopadu či prosinci se můžete vydat do Hanoje. Zpáteční letenky s odletem z Mnichova u společnosti Air China zakoupíte za 7 990 Kč. Daná částka zahrnuje příruční i odbavené zavazadlo do 23 kg. Příjemným faktem je také delší přestup v Pekingu, který můžete využít pro návštěvu Velké čínské zdi. Informace naleznete v našem článku. Ve Vietnamu si pak užijete krásnou přírodu i výbornou kuchyni. Naplánování celého výletu vám usnadní cestopis našeho čtenáře “Cestování po Vietnamu”. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy do Vietnamu přes cestovní kancelář případně naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme vám k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Před odletem si určitě sjednejte cestovní pojištění, pro cesty do Asie je v podstatě povinnost. Pojištění je zárukou bezplatného lékařského ošetření, neobejdete se bez něj ale ani při půjčení motorky. Přehledné online srovnání dostupných možností proto naleznete zde >>.

 

Odlet je z dobře dostupného Mnichova, kam se pohodlně dopravíte se společnostmi Regiojet (dříve StudentAgency)Flixbus. Oba dopravci nabízejí několik spojů, které vás zavezou až na letiště.

 

Ubytování řešte přes Agodu, která v Asii vychází často výhodněji než v Evropě oblíbenější Booking. Využít můžete i naši slevu na první ubytování rezervované přes AirBnB. Poslední možností je ubytování domlouvat až na místě. Počítejte s tím, že domluva mnohdy může být složitá, na druhou stranu smlouváním můžete výrazně ušetřit.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trase MnichovHanojMnichov vyhledávejte v tomto přehledném kalendáři termínů >>

 

Vietnam, Hanoj akční letenky first minute
Letenky do Vietnamu, listopad a prosinec
First minute Vietnam z Mnichova s možností návštěvy Velké čínské zdi za 7990 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!