V sobotní večer tu máme něco pro ty, kteří rádi plánují dopředu. Na italskou Sicílii se za dobrou cenu můžete vydat v druhé polovině dubna. V té době už je na tomto oblíbeném ostrově jaro v plném proudu, a to znamená příjemné počasí ideální pro aktivní poznávání. Zpáteční letenky z Prahy u aerolinky Ryanair zakoupíte za 1 260 Kč, pokud je spojíte s námi vybraným ubytováním, dostanete se na celkovou částku 3 150 Kč/osoba za 8denní dovolenou. S naplánováním celé cesty vám pomůže náš ebook “Jak na Sicílii levně“ nebo článek o Palermu. Zájezdy na tento italský ostrov přes cestovní kanceláře naleznete zde.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme kouknout na článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

 

Před cestou doporučujeme uzavřít cestovní pojištění. Po EU sice můžete cestovat pouze s kartičkou pojištěnce, ošetření bez nutnosti finanční spoluúčasti vám ale zaručí pouze pojištění. Online srovnání dostupných možností proto naleznete zde >>. 

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy, před zakoupením čehokoliv si i přesto nezapomeňte propočítat všechny náklady a ověřit dostupnost jak levných letenek, tak vhodného ubytování. Pokud si ostrov budete chtít projet (což určitě vřele doporučujeme), auto si můžete rezervovat předem zde.

 

K ubytování jsme zvolili tuto fantasticky hodnocenou vilu. Přímo z apartmánu budete mít výhled na moře, potěší vás jistě i příznivá cena. Využít můžete ale i tuto naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes AirBnb.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha–Trapani (Sicílie)–Praha na termín 21. až 28. dubna rezervujte na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit také u českého prodejce, cena je o něco vyšší kvůli jejich provizi, ale vy  získáte zákaznickou podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

Sicílie, letenky
Levné letenky na Sicílii

First minute Sicílie z Prahy na 8 dní za 3150 Kč! (letenky + ubytování)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!