Díky našemu dalšímu akčnímu tipu si můžete zpříjemnit začátek podzimu a vyrazit načerpat sluníčko na Sardinii! V nabídce leteckého dopravce Volotea se objevily akční letenky z Prahy za cenu 770 Kč. Letenky za tuto cenu pořídíte například v termínu 3.10 – 14.10.2021. Sardinie je proslulá svými písečnými plážemi, mořem, které svou barvou připomíná Karibik a rozmanitou přírodou. Inspiraci pro svůj itinerář můžete načerpat v našem online průvodci Sardinií.   Pokud cestování na vlastní pěst není pro vás to pravé, zájezdy s CK najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Každý cestující musí před vstupem do Itálie vyplnit online formulář . Po příjezdu do Itálie je nutné se nahlásit na místní zdravotnické zařízení ASL (lze i emailem). Cestující se musí prokázat potvrzením o negativním  PCR testu nebo antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo certifikátem o úplném očkování (od poslední dávky muselo uběhnout 14 dní) nebo potvrzením o prodělání onemocnění Covid-19 v uplynulých 6 měsících. Výjimku mají děti do 6 let. 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Máte-li v plánu objevovat okolí, doporučujeme  zapůjčit také vlastní automobil. 

Hotely můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Letenky Praha –Cagliari – Praha v termínu 3.10. – 14.10. 2021 můžete zakoupit na stránkách Volotea. Alternativně můžete letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce, kde bude sice cena vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině.

First minute Sardinie z Prahy od 770 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!