Naplánujte si už nyní zářijový výlet do Milána! Výhodou je nejen příznivá cena, ale také odlet z Prahy a možnost vybrat si z několika termínů včetně těch víkendových. Zpáteční letenky od aerolinky Ryanair aktuálně pořídíte za 718 Kč. Je jen na vás, jestli se vydáte do proslulého Milána, do komornějšího Bergama nebo zvolíte poznávačku obou míst. Našeho průvodce Milánem s řadou rad naleznete zde. Toto je tip na individuální turistiku, veškeré zájezdy s cestovní kanceláří případně naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU: Itálie včera otevřela své hranice pro vybrané skupiny osob včetně cestovatelů z ČR, Rakouska a Německa. Nemusíte předkládat žádný test ani podstupovat karanténu.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou začínáte, rady najdete v tomto podrobném návodu >>.

 

Cestovní pojištění pro krátké cesty po EU sice není nutností. I vzhledem k tomu, že stojí pár korun na den, ho ale vždy raději doporučujeme vyřídit. Srovnání dostupných možností proto naleznete zde >>.

 

Odlet je z výborně dostupné Prahy. Cena letenek je příznivá, i přesto před jejich nákupem nezapomeňte na kalkulaci celého výletu. Myslete na transfer z/na letiště, ubytování i stravování. Pozornost věnujte tomu, že přiletíte na letiště Milán Bergamo, ze kterého je to blíž do Bergama (autobusem cca 20 minut), do Milána je to 1 hodina cesty.

 

Veškeré volné hotely naleznete na Bookingu. Alternativně můžete využít tuto naši slevu na první ubytování rezervované přes Airbnb. Pokud chcete ušetřit, zauvažujte nad tím, zda se neubytujete v již zmíněném Bergamu. Vzhledem k aktuální situaci rezervujte obytování s možností bezplatného storna.

 

 

Letenky Praha–Milán Bergamo–Praha například v termínu 4.–6. září (pátek až neděle) rezervujte na stránkách společnosti Ryanair. Letenky můžete zakoupit také u ověřeného českého prodejce, cena sice bude o něco vyšší, ale vy získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte chod tohoto webu.

 

letenka Milán září
Levné letenky z Prahy do Milána (Bergama) září
First minute Milán z Prahy i na víkendy za 718 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!