pláž na Mauriciu

Zatoužili jste po exotické dovolené, ale v nabídkách cestovních kanceláří vám nic nepadlo do oka? Pokud patříte mezi zkušenější cestovatele a rádi si svůj pobyt naplánujete sami, mohly by se vám hodit akční letenky na Mauricius. Odlet je z dobře dostupné Prahy a nakoupit můžete u českého prodejce letenek Pelikán. Cena za zpáteční cestu je 13 290 Kč a na výběr máte hned několik termínů během února a března následujícího roku. Dáváte přeci jen přednost organizovaným cestám? Nabídku zájezdů na Mauricius si můžete prohlédnout zde.

INFO KE KORONAVIRU: Ostrov Mauricius je plně otevřen turistům. Všichni cestující musí mít sjednané pojištění, které pokryje náklady v případě nákazy covid19. Všichni cestující se musí po příletu podrobit testu na vlastní náklady. Plně očkovaní cestující se na Mauriciu mohou pohybovat bez omezení, je proto vhodné mít u sebe certifikát o dokončeném očkování. Podrobné podmínky můžete sledovat na stránkách ministerstva.

<

TIP PRO VÁS: Pokud byste rádi vyzkoušeli cestování na vlastní pěst, ale ještě s ním nemáte dostatek zkušeností, užitečné rady a tipy najdete v našem článku Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Před cestou na Mauricius určitě nezapomeňte na cestovní pojištění, jehož přehledné srovnání najdete zde >>Taktéž si nezapomeňte propočítat všechny náklady spojené s cestou, a to včetně letištních transferů, ubytování a stravování. 

Ubytování na ostrově můžete najít na stránkách Booking

Zpáteční letenky z Prahy na Mauricius můžete pořídit v několika termínech během února a března 2023 za cenu 13 290 Kč skrze stránky ověřeného českého prodejce >>.

First minute Mauricius z Prahy za 13290 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *