Rádi byste pořádně procestovali Maroko? Díky nabídce aerolinky WizzAir se vám to může splnit za bezkonkurenční cenu. Zpáteční  letenky s odletem z Vídně a příletem do Marrákeše zakoupíte za 520 Kč, a to i bez členství WizzAir. Na cestu se vydáte v lednu, dostupých je aktuálně víc termínů. Toto je tip na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Maroka s cestovní kanceláří naleznete zde

 

INFO KE KORONAVIRU: Do Maroka momentálně není umožněn vstup turistům, celkový počet nakažených ale není vysoký, pohybuje se okolo 8 500 osob.

Myslete na to, že situace ohledně COVID-19 se může ze dne na den změnit, váš let tak může být přeložen nebo zcela zrušen. Stejně tak se může stát, že vás v cílové destinaci nebo po návratu do vlasti bude čekat test či karanténa. Ne každý z našich čtenářů ale může čekat s nákupem na last minute, proto začínáme přidávat tyto first minute tipy na termíny od července.

 

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >>.

 

Před cestou do Maroka nezapomeňte uzavřít cestovní pojištění. Vše je dnes možné vyřídit z pohodlí domova, přehledné online srovnání dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet je z velmi dobře dostupné Vídně, kam se dopravíte autobusy Regiojet nebo Flixbus. Vybrané spoje vás zavezou až na letiště, jiné do centra Vídně.

 

Cena letenek je sice velmi nízká, nezapomeňte k ní ale připočítat další náklady. Pamatujte na výše zmíněné pojištění, transfer z/na letiště, stravování a ubytování. Maroko je naštěstí relativně levnou destinací, jedná se o skvělé místo na levné nákupy všemožného zboží.

 

Ubytování vyhledávejte přes Booking. Alternativně také můžete využít tuto naši slevu na vaše první ubytování rezervované přes stránky Airbnb. Tato možnost často vychází levněji, místní jsou podle naší zkušenosti navíc velice pohostinní. Vzhledem k aktuální situaci je ideální rezervovat ubytování s možností bezplatného storna, případně s rezervací ještě počkat.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky na trasu Vídeň–Marakéš (Maroko)–Vídeň například v termínu 9.–16. ledna můžete zarezervovat na stránkách společnosti WizzAir. Alternativně můžete letenky zakoupit u českého prodejce, cena sice bude o něco vyšší, nákup ale proběhne v češtině, získáte zákaznický servis v češtině a pár korunami podpoříte tento web. 

 

letenky Marrákeš Wizzair
Letenky z Vídně do Maroka, leden 2021
First minute Maroko z Vídně za 520 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!