Levných letenek z Bratislavy na Mallorku za cca 1200Kč využijeme v dnešním dalším levnocestovatelském tipu. V kombinaci s ubytováním se vejdete do částky 3300Kč v případě pobytu se snídaní a 5300Kč pokud zvolíte stravování formou All Inclusive. O něco levnější jsou dostupné i letenky z Vídně, ale Bratislava může být pro mnohé logisticky výhodnější. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Mallorku naleznete zde. Hodit se vám může i náš ebook “Jak na Mallorku levně“.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Do Bratislavy se velmi dobře dostanete např. s Eurolines, nebo RegioJet (dříve StudentAgency). Průvodce Bratislavou naleznete zde >>

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde. Já pro názornost zvolil toto ubytování, které vás se snídaní vyjde na cca 4200Kč/2 osoby/8 dní a s All Inclusive na zhruba 8200Kč (opět cena za celý pobyt pro 2 osoby). K dopravě k hotelu bych si doporučoval půjčit auto, Mallorku by byla velká škoda si neprojet. Alternativně můžete zvolit např. FlyBus.

 

 

Letenky zarezervujte přímo na Ryanair.com na 21. – 28. května. Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

 

 

 

 

 

First minute Mallorka z Bratislavy na 8 dní se snídaní za 3300Kč! (nebo za 5300Kč s ALL INCLUSIVE)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!