Levných letenek z Bratislavy na Mallorku za cca 1200Kč využijeme v dnešním dalším levnocestovatelském tipu. V kombinaci s ubytováním se vejdete do částky 3300Kč v případě pobytu se snídaní a 5300Kč pokud zvolíte stravování formou All Inclusive. O něco levnější jsou dostupné i letenky z Vídně, ale Bratislava může být pro mnohé logisticky výhodnější. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Mallorku naleznete zde. Hodit se vám může i náš ebook “Jak na Mallorku levně“.

 

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Do Bratislavy se velmi dobře dostanete např. s Eurolines, nebo RegioJet (dříve StudentAgency). Průvodce Bratislavou naleznete zde >>

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde. Já pro názornost zvolil toto ubytování, které vás se snídaní vyjde na cca 4200Kč/2 osoby/8 dní a s All Inclusive na zhruba 8200Kč (opět cena za celý pobyt pro 2 osoby). K dopravě k hotelu bych si doporučoval půjčit auto, Mallorku by byla velká škoda si neprojet. Alternativně můžete zvolit např. FlyBus.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Slevu až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb můžete využít zde
100 Kč zdarma na jízdné v Uber - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód m97mxb88ue
100 Kč zdarma na jízdné v Liftago Taxi - stáhněte si aplikaci a vložte do ní kód JIRI8795

 

Letenky zarezervujte přímo na Ryanair.com na 21. – 28. května. Alternativně můžete letenky koupit u českého prodejce, cena je o něco vyšší, ale získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web.

 

 

 

 

 

 

First minute Mallorka z Bratislavy na 8 dní se snídaní za 3300Kč! (nebo za 5300Kč s ALL INCLUSIVE)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!