Pokud preferujete své cesty plánovat v předstihu, neměl by vám uniknout náš dnešní tip na letenky. V rezervačním systému letecké společnosti Wizz Air se objevily akční letenky z Vídně na Madeiru za ceny od 1 550 Kč. Vybírat můžete z mnoha termínů během ledna 2023. Madeira vás nadchne svou krásnou a divokou přírodou, vysokými horami, krásným koupáním i malebnými vesničkami. Na nejnižší ceny dosáhnou pouze členové slevového klubu Wizz, nečlenové si budou muset za letenky lehce připlatit. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našem podrobném průvodci Madeirou, ve kterém najdete tipy na výlety a rady pro vaši cestu. Pokud vás Madeira zaujala, ale preferujete organizované cestování, nabídku zájezdů s CK si můžete prohlédnout zde

INFO KE KORONAVIRU: Při cestě na Madeiru odpadá povinnost prokazovat se potvrzením o bezinfekčnosti. Doporučuje se pouze vyplnit registraci cestovatele. Více informací najdete na stránkách MZV.

<

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

K ceně letenek dále připočítejte i cestu do Vídně, letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro neomezený pohyb po Madeiře je skvělou volbou pronájem automobilu. 

Ubytování rezervujte nejlépe přes Booking.

Letenky na trase Vídeň – Funchal – Vídeň například v termínu 12.1. – 19.1. 2023 můžete rezervovat zde >> 

First minute Madeira z Vídně i na prodloužené víkendy od 1550 Kč!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *