Vydejte se poznat ostrov květin, zeleně a věčného jara! Pro všechny individuální cestovatele dnes přinášíme tip na akční letenky do Funchalu, které aktuálně pořídíte za 4 590 Kč. Cena je platná za zpáteční let s odletem z Prahy a v kalendáři termínů najdete spoustu dostupných letů od prosince do února 2023. Před cestou nezapomeňte nahlédnout do našeho online průvodce Madeirou, ve kterém najdete mnoho rad a tipů pro vaši cestu. Pokud vás Madeira zaujala, ale dáváte přednost cestování s CK, nabídku zájezdů si můžete prohlédnout například na stránkách Invia.

INFO KE KORONAVIRU: Při cestě na Madeiru odpadá povinnost prokazovat se potvrzením o bezinfekčnosti. Doporučuje se pouze vyplnit registraci cestovatele. Více informací najdete na stránkách MZV. 

<

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

K ceně letenek dále připočítejte i letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro neomezený pohyb po Madeiře je skvělou volbou pronájem automobilu. 

Ubytování rezervujte nejlépe přes Booking. Doporučujeme vám hledat ubytování s možností bezplatného storna, vyhnete se tak zbytečným nákladům v případě nenadálých změn.

Letenky na trase Praha – Funchal – Praha v mnoha termínech od prosince do února 2023 můžete zarezervovat na stránkách ověřeného českého prodejce.

First minute Madeira z Prahy za 4590 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!