Pokud už nyní řešíte levnou letní dovolenou, mohl by vás zaujmout dnešní tip na krásný Lesbos. Díky levným letenkám z Vídně za 1620Kč vás celkově 8-denní pobyt ve skromném, ale skvěle hodnoceném ubytování vyjde pouze na 3390Kč/osobu. Pokud preferujete raději All Inclusive, v krásném a skvěle hodnoceném hotelu vás pobyt ve dvou vyjde na 7620Kč a ve čtyrech dospělých na 5870Kč. Pokud byste jeli ve 2 dospělých a 2 dětech, bude celková cena s All Inclusive cca 5500Kč/osobu. Důkladného průvodce po ostově Lesbos, naleznete zde. S případným nákupem letenek nedoporučuji dlouho váhat, nebudou mít dlouhého trvání. 

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro vás: Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Vídně, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Student Agency.

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci dovolené, tedy i cestu z/na letiště ve Vídni i na Lesbosu. Velmi doporučuji pronájem auta, snadněji se dostanete k hotelu a vaše dovolená nabere zcela jiný rozměr. Na 8 dní pronájmy začínají na částce 3300Kč. Pokud byste jeli přes CK a volili fakultativní výlety před půjčením auta, tak vás to vyjde pravděpodobně dráž a neuvidíte zdaleka tolik. Navíc díky autu můžete nakupovat mimo turistické lokality, kde jsou ceny výrazně nižší.

 

 

Letenky samotné nakupte přímo u dopravce na Eurowings za cenu 59€. Já zvolil termín 20. – 27. čeven, ale je jich k dispozici více

 

 

1

 

 

 

Vybírejte dle svých preferencí a potřeb, ono pro někoho prioritou cenou, jiného blízkost pláže, někdo rád klid a jiný zase bujarý noční život. Já pro názornost vybral Vassilis Studios, jsou skvěle hodnoceny a za vynikající cenu. Ale ceny ostatních hotelů jsou také velmi příjemné, takže v klidu vybírejte. Narozdíl od letenek není třeba nijak spěchat.

 

1

 

 

 

Pokud preferujete All Inclusive, tak je jasnou volbou Belvedere Aeolis Hotel. Má skvělé recenze a vzhledem k tomu, jak vypadá a All Inclusive, i dobrou cenu. Recenze na Invii naleznete zde. Zarezervovat ho můžete zde >>

 

1

 

 

 

HIT! First minute: Lesbos na 8 dní za 3390Kč (nebo s ALL INCLUSIVE za 5870Kč)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!