First minute: Kréta na 8 dní za 3570Kč (letenky + fantasticky hodnocený hotel)

First minute: Kréta na 8 dní za 3570Kč (letenky + fantasticky hodnocený hotel)

Pokud už nyní zvažujete, kam vyrazit na dovolenou v roce 2016, mohl by vás zaujmout náš dnešní tip na krásnou Krétu. Termínů je k dipsozici hned několik, takže si snadno můžete vybrat jiné datum, případně si dovolenou prodloužit či zkrátit dle libosti (na 15 dní vás dovolená vyjde o cca 1300Kč dráž). Hotel jsem vybral s fantastickým hodnocením (9,4/10), pokud se spokojíte s horším, můžete ještě více ušetřit. I když je odlet za dlouho, s nákupem letenek bych doporučoval neotálet, budou rychle pryč.

Nezmeškejte žádné naše akce a budte informováni i o tajných nabídkách!

Kdykoliv se můžete z odběru slev odhlásit.
Nikdy nebudeme poskytovat kontaktní údaje třetí straně.

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

Odlet i přílet bude z Vídně, kam se snadno dostanete např. autobusy Student Agency. Průvodce Vídní a cestu na letiště naleznete zde >>

Letenky Víden – Heraklion – Víden zarezervujte zde << Kalendář termínů >> (návod)

Akční letenky na Krétu

V ceně je pouze příruční zavazadlo, odbavené je za příplatek – nicméně je to myslím zbytečné. Pro názornost jsem zvolil období 6. – 13. května, jaké zvolíte vy, je samozřejmě na vás.

Hotel jsem vybral Real Palace, který za 1280Kč/os/8 dní nabízí fantastické hodnocení. Rezervovat ho můžete zde >>

Akční letenky do Milána

Pokud by vám nevyhovoval, ze všech hotelů můžete vybírat zde >>

K lepší dopravě na hotel i prozkoumání ostrova doporučuji půjčení auta. Ze všech půjčoven můžete nejlépe vybírat na RentalCars. Auto si zapůjčte hned na letišti, je to nejpraktičtější, i nejlevnější. Pokud si auto nepůjčíte, doporučuji pro cestu k hotelu i putování po ostrově využít naše mapy zdarma (stačí zadat přesnou adresu odkud kam a nalezne vám možnosti, včetně cen jízdného)