Tento tip potěší zejména cestovatele, kteří rádi cestují na vlastní pěst. Akční letenky společnosti Ryanair za cenu 407 Kč  vás tentokrát zavedou na řecký ostrov Korfu. Letenky můžete pořídit v termínu 4.10. – 11.10. 2021 s odletem z Vídně.  K těmto letenkám jsme pro vás vybrali skvěle hodnocené ubytování v Aparthotelu Margarita. Za cenu 2 000 Kč strávíte na Korfu příjemných 8 dní. Před cestou určitě nahlédněte do našeho online průvodce, ve kterém najdete inspiraci na zajímavá místa. Pokud raději cestujete s cestovní kanceláří, organizované zájezdy najdete na tomto odkazu. 

INFO KE KORONAVIRU: Letenky jsou až na říjen, a tak se celá situace může změnit. Aktuálně při vstupu do Řecka platí tato pravidla: Každý cestující nad 18 let musí nejpozději den před odletem (do 23 hod českého času) vyplnit příjezdový formulář. Na základě formuláře mu bude vygenerován QR kód, kterým se prokáže při vstupu do letadla / při vstupu na území Řecka.  Všichni cestující starší 12 let se musí prokázat potvrzením o negativním PCR testu (ne starším než 72 hodin) nebo potvrzením o negativním antigenním testu (ne starším než 48 hodin) nebo potvrzením o úplném očkování (14 dní po poslední dávce) nebo potvrzením o prodělání onemocnění covid-19 (2 – 9 měsíců před návštěvou).

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro jednodušší cestování po ostrově Korfu doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Pokud vás náš tip na ubytování nezaujal nebo preferujete jinou část ostrova,  hotely můžete zarezervovat přes stránky  Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb

Letenky Vídeň– Korfu – Vídeň v termínu 4.10. – 11.10. 2021 můžete zakoupit na stránkách Ryanair. Alternativně můžete letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce, kde bude sice cena vyšší, ale celý nákup proběhne v češtině. Ubytování v aparthotelu Margarita, najdete na tomto odkazu.

First minute Korfu z Vídně na 8 dní za 2000 Kč! (letenky + skvěle hodnocený hotel)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!