Neradi se spoléháte na cestovní kancelář? Pokud navíc nemáte rádi horka a davy turistů, v říjnu se vydejte na Korfu. Teploty by v tu dobu ještě měly být příjemné a ideální pro poznávací dovolenou. Kombinace zpátečních letenek od aerolinky Ryanair s velmi dobrým ubytováním na 8 dní vás celkem vyjde na 2 640 Kč/osoba. Odlétat budete z Prahy, nemusíte jezdit na zahraniční letiště. Na místě už budete platit jen za dopravu, stravu a případné suvenýry. Naše rady tipy na výlety pak najdete v online průvodci po Korfu. Pokud nechcete cestovat na vlastní pěst, dostupné zájezdy od cestovní kanceláře naleznete zde.

 

INFO KE KORONAVIRU: Letenky jsou až na říjen, podmínky pro vstup se proto ještě mohou změnit. Aktuálně musíte předložit potvrzení o očkování, prodělání onemocnění covid nebo o absolvování PCR či antigenního testu.

 

<

 

TIP: Pokud s individuální turistikou zatím nemáte zkušenost, přečtěte si podrobný návod Jak na individuální turistiku >>.

 

I když budete cestovat po území EU, pro jistotu vždy doporučujeme sjednání klasického cestovního pojištění. Budete tak mít jistotu, že náklady za případné ošetření lékařem za vás kompletně uhradí pojišťovna. Přehledné online srovnání všech dostupných možností naleznete zde >>.

 

Odlet i přílet bude z výborně dostupné Prahy. I přesto před nákupem letenek zhruba propočítejte, na kolik vás dovolená vyjde jako celek. Krom letenek a ubytování myslete také na stravování a dopravu po Korfu. Půjčit si můžete automobil přes Rentalcars a celý ostrov projet křížem krážem, vřele to doporučujeme.

 

Pro ubytování jsme zvolili velmi dobře hodnocený Margarita Aparthotel. Přímo u ubytování vám k dispozici bude bazén, z oken pokoje budete mít krásný výhled. Parkování je u hotelu zdarma. Na proslulou pláž Ipsos to budete mít 1,4 km. Alternativou je pak web Airbnb s nabídkami od soukromníků.

 

 

Letenky na trase PrahaKorfuPraha v termínu 10. až 17. října můžete rezervovat na stránkách Ryanair. Alternativně je možné letenky zakoupit u ověřeného českého prodejce, cena sice bude o něco vyšší kvůli jejich provizi, ale celý nákup proběhne v češtině, získáte základní podporu v češtině a pár korunami podpoříte tento web (za což děkujeme).

 

levné letenky na korfu, říjen 2021
Letenky z Prahy na Korfu, říjen
First minute Korfu z Prahy na 8 dní za 2640 Kč! (letenky + skvěle hodnocený hotel)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!