Pokud patříte ke čtenářům, kteří si potřebují naplánovat letní dovolenou s větším předstihem kvůli volnu v práci, mohl by vás zaujmout tip na ostrov Korfu. K letenkám jsem tentokrát pro názornost přiřadil velmi dobře hodnocené ubytování minutu od pláže a 200 metrů od centra Kávosu. Zvolit si ale samozřejmě můžete jiné a pokud byste jeli ve více lidech, i ještě více ušetřit. Detailního průvodce po ostrově Korfu, naleznete zde.

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde >>

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Student Agency. Průvodce Bratislavou naleznete zde >>

 

Před nákupem letenek si nezapomeňte udělat celkovou kalkulaci výletu, tedy i cestu z/na letiště v Bratislavě i na Korfu. Tip bych doporučil zejména těm, co upřednostnují zážitky před pohodlností. Když vezmete v potaz cenu za půjčení auta + projetý benzín, vyjde vás možná zájezd podobně, jako byste jeli přes CK. Zážitků ale budete mít nesrovnatelně více. Ušetřit můžete i tím, že budete cestovat ve 4 lidech. Rovněž si povšimněte brzkého odletu poslední den a přizpůsobte tomu plánování – např. tak, že si na poslední noc vezmete hotel u letiště.

 

Letenky Bratislava – Korfu – Bratislava za 101€ zakupte přímo na stránkách Ryanair.com na termín 18. – 25. srpna.

 

1

 

 

 

Cena je konečná a zahrnuje veškeré poplatky. V ceně letenky jsou dvě příruční zavazadla: velké 55 x 40 x 20cm  (max. 10kg) a malé 35 x 20 x 20cm. Může se to zdát málo, ale stačí to bohatě. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7-měsíční cestu kolem světa, naleznete zde >>

 

Všechny hotely na toto datum, naleznete zde >>

 

Já pro názornost zvolil Evgenios Studio za 2550Kč/osobu/8 dní. Je to zejména kvůli dostupnosti, velmi dobrému hodnocení a ceně. Vybrat si ale samozřejmě můžete podle svého, dobrou alternativou je i to, že si vezmete hotely po naplánované trase. Nedoporučoval bych je ale brát až na poslední chvíli, druhá polovina srpna je dobou dovolených velké části lidí a ty nejvýhodnější nabídky už bývají obsazeny.

 

1

 

 

Zajímavou možností je i využít naší slevu na 600Kč pro první pobyt a ubytovat se přes AirBnb. Za 13500Kč (se slevou za 12900Kč) můžete získat např. tento luxusní apartmán pro 4 lidi na 8 dní.

 

1

 

First minute: Korfu na 8 dní v srpnu za 5250Kč! (letenky + pobyt)
Štítky:        

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!