Pokud patříte k cestujícím, kteří si svoji dovolenou rádi naplánují sami a s dostatečným předstihem, mohl by vás zaujmout tip na levné letenky na Kanárské ostrovy. Odlet je z dobře dostupné Vídně a cílovou destinací je ostrov Gran Canaria. My jsme vybrali termín 10.12 – 13.12. 2021 a se členstvím WizzAir nás zpáteční let vyšel na tisíc korun, ale i bez věrnostního programu je cena velmi pěkná. Během plánování vaší dovolené se nezapomeňte inspirovat v našem online průvodci po ostrově Gran Canaria, kde naleznete praktické informace a tipy na zajímavá místa. Za prodloužený víkend sice nestihnete procestovat celé souostroví, ale pokud koupíte letenky v termínech s delším rozestupem, rozhodně stojí za to navštívit i další ostrovy. Přesvědčit se o tom můžete v našich průvodcích po Tenerife , Lanzarote i Fuerteventuře. Pokud si na individuální turistiku netroufáte, ale přesto byste Kanárské ostrovy rádi navštívili, můžete si vybrat z katalogu hotových zájezdů přes cestovní kancelář.

INFO KE KORONAVIRU: Česká republika ani žádná její část není na španělském seznamu rizikových zemí.  Všichni cestující mají povinnost vyplnit před cestou tento příjezdový formulář

TIP: Pokud s individuálním cestováním zatím nemáte zkušenosti, ale chcete ho vyzkoušet,  sepsali jsme pro vás článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

K ceně letenek nezapomeňte dále připočítat i další náklady spojené s cestou, a to například letištní transfery, ubytování,  stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání si můžete prohlédnout zde. Pokud chcete po ostrově cestovat, doporučujeme vám zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování na Kanárských ostrovech můžete vyhledat na stránkách BookingPokud dáváte přednost ubytování v soukromí, ubytování hledejte na stránkách Airbnb. 

Letenky na trase Vídeň–Gran Canaria–Vídeň v termínu 10.12. – 13.12. 2021, zakoupíte na stránkách WizzAir. Alternativně můžete letenky rezervovat u ověřeného českého prodejce, kde bude cena sice trochu vyšší, ale celý nákup proběhne v českém jazyce a podpoříte tento web.

First minute Kanárské ostrovy z Vídně za tisícovku! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!