Levných letenek na La Palmu, jeden z Kanárských ostrovů, můžeme využít k zimní dovolené na tomto krásném ostrově. Kalkulace je vedena pro dvě osoby, až dvě děti do 12 let přitom mohou cestovat jenom za cenu letenky (cca 1900Kč). Ubytování v hotelu který jsem vybral, mají ubytování zdarma. Průvodce po La Palma naleznete zde, zájezdy na La Palma přes cestovní kanceláře pak zde.

 

<

 

Pokud nemáte s individuální turistikou zkušenosti, doporučuji článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>.

 

Před zakoupením nezapomeňte vzít v úvahu všechny náklady, v tomto případě zejména pronájem auta, nebo cestu z/na letiště v Berlíně. I tak vás to vyjde mnohem levněji, než přes CK, ale je zkrátka třeba výlet dobře naplánovat. ?

 

Lístky na autobus Praha – Berlín – Praha zakupte na EurolinesPrůvodce Berlínem nalezenete zde, za sebe bych vám doporučil prohlídku Berlínské ZOO, která za to určitě stojí.

 

 

Letenky Berlín – La Palma – Berlín zakupujte přímo u dopravce EasyJet.com. Já zvolil pro názornost termín 12. – 19 prosince

 

Letenky na La Palma
Letenky na La Palma

 

Přímo na letišti si můžete zapůjčit automobil přes RentalCars. Další (a údajně lepší) alternativou je Cicar, kde je cena uvedena včetně všech poplatků (pojištění, platíte stejně i když je vám pod 25 let, auto může mít více řidičů).

 

Všechny hotely na názorné datum, naleznete zde >>.

 

Já pro názornost zvolil apartmány Isa, ale vyberte si samozřejmě dle svých preferencí.

 

First minute Kanárské ostrovy na 8 dní za 4800 Kč! (děti za 1900Kč)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *