Chystáte se navštívit Portugalsko, ale stále čekáte na výhodné ceny letenek? V kalendáři českého prodejce Pelikán se objevilo mnoho termínů na trase Praha – Faro a zpět, které aktuálně pořídíte jen za 3 790 Kč. Na výběr je zatím spousta letů od letošního října až do konce března 2023, záleží tak pouze na vás, jak dlouhý pobyt si naplánujete. Aby vám na cestě nic neuniklo, inspirujte se v našem podrobném průvodci zdarma. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy do Portugalska s cestovní kanceláří naleznete zde.

INFO KE KORONAVIRU: Do Portugalska můžete cestovat bez omezení. Není potřeba předkládat žádné potvrzení o bezinfekčnosti, ani vyplňovat příjezdový formulář. Podrobná pravidla sledujte na webu MZV.  

<

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

K ceně letenek dále připočítejte i letištní transfery, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Abyste během pobytu poznali z Portugalska co nejvíce, doporučujeme zapůjčit si vlastní automobil. 

Ubytování rezervujte nejlépe přes Booking. Letenky jsou k zakoupení s velkým předstihem, doporučujeme vám proto hledat ubytování s možností bezplatného storna.

Letenky na trase Praha – Faro – Praha za 3 790 Kč v mnoha termínech od října 2022 do konce března 2023 můžete zarezervovat na stránkách ověřeného českého prodejce.

First minute Faro z Prahy v mnoha termínech za 3790 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!