Nespoléhejte na nabídky cestovních kanceláří a naplánujete si dovolenou dle svého gusta! Hodit se vám k tomu budou akční letenky z Vídně do Dubrovníku, které aktuálně pořídíte u nízkonákladového leteckého dopravce Ryanair. Za cenu 740 Kč seženete zpáteční let v zářijovém týdnu od 22.9. do 29.9.2022 a Chorvatsko si tak můžete užít již mimo prázdninovou sezónu, což ocení především ti z vás, kteří nemáte děti školou povinné. Za stejnou, nebo o trochu vyšší cenu je na výběr ještě mnoho letů až do začátku října, ale ani tak s nákupem moc nerozmýšlejte. Před cestou se nezapomeňte inspirovat v našem online průvodci Chorvatskem, ve kterém najdete mnoho informací a tipů na výlety. Pokud dáváte přednost organizovaným cestám, zájezdy od cestovních kanceláří najdete zde. 

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně se občané ČR nemusí prokazovat žádným potvrzením o bezinfekčnosti. Případné změny můžete sledovat na stránkách MZV. 

<

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet,  doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady, jako například letištní transfery, dopravu do Vídně, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pokud chcete po Chorvatsku cestovat, doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Nabídku ubytování v Chorvatsku najdete na stránkách Booking.

Letenky Vídeň – Dubrovník – Vídeň, například v termínu 22.9. – 29.9. 2022, můžete zakoupit skrze stránky letecké společnosti Ryanair >> Mrknout můžete i k Pelikánovi, kde budou letenky o fous dražší, ale na oplátku získáte následnou podporu v češtině.

First minute Chorvatsko (Dubrovník) z Vídně za 740 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!