Co se týče žebříčku dovolenkových destinací, bývá Bulharsko velmi podceňovanou zemí. Pravdou však je, že za velmi příjemnou cenu získáte poměrně hodně muziky. Důkazem je náš další tip, ve kterém vám představíme zájezd s cestovní kanceláří na Zlaté Písky, který vyjde na pouhých 10 490 Kč. Za tuto cenu se můžete těšit na pořádně dlouhou dovolenou. Balíček zahrnuje ubytování s polopenzí na 15 dní, zpáteční letenky z Prahy, letištní transfery a služby delegáta. Hotel Perla se nachází v klidné části letoviska, najdete zde ale vše, co k perfektně strávené dovolené patří. Rozhodně doporučujeme podniknout i výlety po okolí. Kam vyrazit se dozvíte v našem online průvodci Bulharskem.

INFO KE KORONAVIRU: Aktuálně cestující z ČR nemusí předkládat žádný certifikát o bezinfekčnosti. Podmínky se ale mohou změnit, situaci sledujte na stránkách MZV. 

Dovolenou v hotelu Perla v termínu 7.6. -21.6. 2022 můžete prohlédnout a zakoupit zde >> Najdete zde i recenze hostů, kteří tento hotel navštívili před vámi.

First minute Bulharsko z Prahy na 15 dní s polopenzí za 10490 Kč! (přes CK)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *