Rýsuje se na obzoru další výprava, ale zatím přemýšlíte, kam to bude? Inspirací by vám mohl být náš poslední dnešní tip, ve kterém vás pozveme na Azorské ostrovy. Právě teď jsou totiž v kalendáři českého prodejce letenek Pelikán akční lety na trase Vídeň – Ponta Delgada za skvělých 4 790 Kč. Cena je platná za zpáteční let a na výběr je hned několik termínů od letošního listopadu do konce ledna 2023. Pokud cestování na vlastní pěst není nic pro vás a raději cestujete organizovaně, zájezdy od cestovních kanceláří si můžete prohlédnout zde.

INFO KE KORONAVIRU: Při cestách na Azorské ostrovy cestující předkládají platné digitální certifikáty EU COVID osvědčující dokončené očkování proti nemoci covid-19, prodělání nemoci covid-19 či podstoupení antigenního testu ne staršího 48 hodin nebo PCR testu ne staršího 72 hodin. Více informací se dozvíte na webu MZV. 

<

TIP: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

K ceně letenek určitě připočítejte i další náklady, jako například letištní transfery, dopravu do Vídně, ubytování, stravování či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Pro lepší pohyb po ostrově doporučujeme zapůjčit také vlastní automobil. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky Booking. Nezapomeňte se podívat i na nabídky s možností bezplatného storna, oceníte je v případě nečekaných událostí.

Letenky Vídeň – Ponta Delgada – Vídeň za 4 790 Kč, v období od letošního listopadu do ledna 2023, můžete zakoupit skrze stránky ověřeného českého prodejce >>

First minute Azorské ostrovy z Vídně za 4790 Kč (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!