Levných letenek z Bratislavy do Athén a z Athén na Santorini, využijeme v dalším levnocestovatelském tipu. Ten je do značné míry dost otevřen vašim preferencím a užít si tak můžete týden dovolené, nebo jenom prodloužený víkend. Kolik času strávíte v jednotlivých destnacích je totiž na vás. Z vlastní zkušenosti bych doporučoval 2 dny na Atény a 5-6 dní na Santorini. Průvodce po Aténách naleznete zde, po Santorini pak zde

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Pokud nemáte s individuální turistikou žádné zkušenosti, doporučuji vám k přečtení tento podrobný návod >>

 

Odlet i přílet bude z dobře dostupné Bratislavy, kam se nejlépe dostanete s Eurolines nebo Student Agency. Průvodce Bratislavou naleznete zde >>

 

Před cestu si nezapomeňte jako vždy pečlivě propočítat všechny náklady, zejména za cesty z/na letiště, ubytování a dopravu na místě. Všechny letenky berte pro názornost, je více datumů za stejnou cenu a tyto jsem vybral víceméně náhodně. Zvýšenou pozornost věnujte věření všech cen, at se vám nestane, že některá mezitím zdraží.

 

 

 

 

 

Letenky

 

Letenky budete potřebovat celkem 4.  Z Bratislavy do Athén a zpět + z Athén na Santorini a zpět.

 

1/ Letenky Bratislava – Athény Bratislava zarezervujte na 10. – 17. října přímo na stránkách Ryanair.com za cca 62€/ 1655Kč.

 

 

 

Letenky Athény – Santorini – Athény za 48€ zarezervujte taktéž na Ryanair.com. Já zvolil termín 12. – 17. října, ale opět je to zcela na vás, přelety jsou každý den 2x.

 

 

V ceně máte jen příruční zavazadlo, ale to bude na těch pár dní stačit bohatě. Návod, jak se sbalit do příručního zavazadla i na 7-měsíční cestu kolem světa, naleznete zde.

 

Ubytování můžete vzít bud přes Booking, nebo využijte naší slevu 725Kč a první ubytování dražší 2000Kč a ubytujte se přes AirBnb. Tuto slevu může využít každý ve skupině.

 

 

First minute: Athény a Santorini v jednom výletu z Bratislavy za 2670Kč! (všechny letenky)
Štítky:                

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!