Rádi si svoji dovolenou plánujete s větším předstihem a už teď koukáte po akčních letenkách do exotiky? Potom by vás mohly zaujmout výhodné lety z Vídně do Manily, které nyní pořídíte jen za 10 590 Kč. Místa seženete v několika termínech od září od listopadu tohoto roku v rezervačním systému prodejce Pelikán. Pokud vás Filipíny lákají, ale dáváte přednost organizovaným cestám, prozkoumejte nabídku cestovních kanceláří. 

INFO KE KORONAVIRU: Podzim je ještě daleko a pravidla pro cestování se do té doby mohou změnit. Všechny podrobnosti, včetně aktuálních nařízení, doporučujeme sledovat na webu MZV.

<

TIP: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

Nejvyšší položkou vašeho rozpočtu budou letenky, ale na stravování i ubytování můžete na Filipínách ušetřit. Rozhodně nepodceňte vyřízení kvalitního cestovního pojištění. V případě jakéhokoli úrazu byste museli vše platit z vlastní kapsy, a to opravdu draho. Prohlédněte si proto toto přehledné online srovnání cestovního pojištění. 

V Asii je pro nabídky ubytování  poměrně rozšířený web Agoda, skvělé nabídky však naleznete i na Bookingu. Doporučujeme  nabídky obou portálů nejprve porovnat a až poté se rozhodnout.

Zpáteční letenky na trase Vídeň – Manila – Vídeň pořídíte v několika termínech od září do listopadu 2023 na stránkách ověřeného českého prodejce Pelikán >> 

Filipíny z Vídně za 10590 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!