Již spřádáte nové plány na cestování a láká vás právě exotika? Pak si nenechte ujít akční letenky společnosti Turkish Airlines, u které aktuálně zakoupíte zpáteční letenku z Prahy do Manily, hlavního města Filipín, za 12 590 Kč! Termíny jsou k dispozici od letošního října do dubna 2021. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy na Filipíny naleznete zde

INFO KE KORONAVIRU: Berte na vědomí, že vstup na Filipíny je k dnešnímu datu stále zakázán. V rámci této nabídky je tedy lepší uvažovat nad termíny v roce 2021. Lze totiž těžko predikovat, jak se bude situace na ostrovech vyvíjet letos. 

 

 

Tip pro vás: Nemáte-li zkušenosti s individuální turistikou, doporučujeme k přečtení tento podrobný návod >> 

 

Cena letenky tvoří nákladnější část výdajů, na stravě můžete na Filipínách naopak hezky ušetřit. V žádném případě byste však neměli zapomenout na vyřízení cestovního pojištění. V případě jakéhokoli úrazu byste museli vše platit z vlastní kapsy, a to opravdu draho. Prohlédněte si proto toto přehledné online srovnání cestovního pojištění. 

 

Při sčítání nákladů nezapomeňte na to, že mezi jednotlivými ostrovy panují poměrně výrazné cenové rozdíly. Někde si užijete za pár korun, jinde vás pobyt vyjde dráž. Přelety mezi ostrovy však většinou nestojí mnoho, spoje si pak můžete vyhledat například na momondo.com

 

V Asii je na rezervaci ubytování více rozšířený web Agoda, skvělé nabídky však naleznete i na Bookingu. Doporučujeme však nabídky obou serverů nejprve porovnat a až poté se rozhodnout. Alternativně můžete využít naši slevu na vaše první ubytování přes Airbnb. 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha – Manila – Praha můžete zarezervovat v tomto kalendáři termínů >> 

Akční letenky na Filipíny
Filipíny z Prahy za 12 590 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!