Lákají vás exotické Filipíny? Co se tam vydat už v tomto roce? Aktuálně totiž můžete ulovit akční letenky s odletem z Prahy. Dobře hodnocené aerolinky KLM + Xiamen Airlines zpáteční letenky nabízejí za 12 490 Kč, v ceně budete mít zahrnuté příruční i odbavené zavazadlo. K dispozici jsou termíny od září do prosince, moc jich ale není, proto v případě zájmu nezaváhejte. Tento tip je na individuální turistiku, veškeré zájezdy na Filipíny s cestovní kanceláří naleznete zde. 

 

 

TIP: V případě, že s individuální turistikou zatím nemáte zkušenosti, přečtěte si článek Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před cestou do Asie si určitě sjednejte cestovní pojištění. Kdyby se cokoliv stalo, vysoké ceny za lékařské ošetření vám díky pojištění uhradí pojišťovna. Bez pojištění vše půjde z vaší kapsy. Přehledné online srovnání dostupných možností naleznete zde >>

 

Odlet je z  výborně dostupné Prahy. I přes to si alespoň zhruba spočítejte náklady na celou cestu včetně dopravy z/na letiště na Filipínách, výše zmíněného cestovního pojištění, ubytování a stravování (to je tam obecně levné). Pozor dejte na to, že mezi jednotlivými ostrovy panují poměrně výrazné cenové rozdíly. Na některých za den utratíte pár korun, na jiných budete mít náklady vyšší. Přelety mezi ostrovy jsou naopak téměř vždy velmi levné, nebojte se tedy Filipíny pořádně procestovat. Spoje můžete vyhledávat na momondo.com.

 

Ubytování řešte přes Booking nebo Agodu, která v Asii často vychází ještě o něco výhodněji. Alternativou je také Airbnb a sleva od nás. Pokud rádi smlouváte, ubytování můžete hledat až na místě. Vždy je však jistější mít alespoň na první den či dva něco zajištěné.

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Získejte kredit zdarma až 990 Kč na první ubytování přes Airbnb! 990 Kč můžete využít zde
Aktuální informace o tom, kam se cestovat může a kam ne, naleznete zde.

 

Letenky Praha–Filipíny (Manila)–Praha můžete zarezervovat v kalendáři termínů zde >>

 

Filipíny akční letenky z Prahy, podzim 2020
Letenky Filipíny
Filipíny z Prahy za 12 490 Kč! (letenky tam i zpět)
Štítky:    

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!