K naplánování levné dovolené na Filipínách můžete využít akčních letenek z Frankfurtu za 9290Kč.  Cena zahrnuje všechny poplatky i odbavené zavazadlo. V tuto chvíli je k dispozici více termínů, ale s případným nákupem bych doporučoval neotálet. Tento tip je na individuální turistiku, zájezdy na Filipíny přes cestovní kanceláře, naleznete zde.Na Filipínách jsme ted přes půl roku žili a znova se tam chystáme, takže pokud by vás cokoliv zajímalo, klidně se ptejte dole v diskuzi :).

 

 

Získejte cestovatelské tipy jako první!
Zájezdy na last minute přes cestovní kanceláře až se slevou 70%, naleznete zde

 

Tip pro Vás: Jak na individuální turistiku – podrobný návod >>

 

Před cestou se určitě pojistěte, cokoliv by se vám stalo jinak musíte platit z vlastní kapsy a to poměrně draho.  Je spoustu věcí, kde se dá ušetřit, ale jet do Asie bez pojištění, mezi ně nepatří. Ceny začínají na 9Kč za den – Online srovnání cestovního pojištění >>

 

Před nákupem čehokoliv si nezapomeňte spočítat všechny náklady, zejména cenu ubytování dopravy z/na letiště. Jídlo je na Filipínách levnější jak u nás, na tom ještě ušetříte. I s cenou za ubytování se dá dostat do 1000Kč/2osoby/den. Dá se to samozřejmě levněji i podstatně dráž – tohle berte spíš pro hrubou orientaci.

 

Ubytování řešte přes Booking nebo Agodu, která v Asii vychází často výhodněji. Chce to ale nabídky porovnat a pak se rozhodnout. Možné je i domlouvat ubytování na místě, ale v tom případě bych doporučoval si přečíst na Bookingu/Tripadvisoru recenze. Ubytování je celkově levné a tak nemá smysl jít jen po co nejnižší ceně a pak sdílet pokoj se šváby :).

 

U Filipín panují pměrně velké rozdíly dle toho, na který ostrov zamíříte, proto si to dobře nalánujte. Osobně preferuji Cebu, kde jsme ted půl roku žili, ale je to samozřejmě o cílech a preferencích. Přelety mezi ostrovy jsou levné, často do tisícovky. Nejlepší spoj na “váš” ostrov můžete najít např. na momondo.com.

 

 

Letenky Frankfurt – Manila – Frankfurt za 9990Kč můžete zarezervovat zde << Kalendář termínů >>

 

 

Letenky na Filipíny
Letenky na Filipíny

 

 

 

 

 

Filipíny z Německa v TOP sezóně za 9290Kč (letenky tam i zpět, vč. odbaveného zavazadla)

2 komentáře u „Filipíny z Německa v TOP sezóně za 9290Kč (letenky tam i zpět, vč. odbaveného zavazadla)

  • 8.11.2017 (11:34)
    Trvalý odkaz

    Shanim 2 letenky mezi s odletem 6-7.7. na 12-13 dnu, nepomuzete?

    Reagovat

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *
Získejte cestovatelské tipy jako první!