Pokud jsou severské destinace vaší srdeční záležitostí, určitě vás potěší akční letenky na Faerské ostrovy. Toto souostroví patřící k Dánsku najdete v severním Atlantském oceánu a získá si vás svou nádhernou nedotčenou přírodou. Během svého pobytu tak můžete prozkoumat místa jako Tórshavn, ostrov Mykines, jezero Sørvágsvatn či nespočet vodopádů. Zpáteční letenky z Prahy na Faerské ostrovy zakoupíte za cenu 6 490 Kč. Můžete si vybrat hned z několika termínů od dubna až do července 2022. 

INFO KE KORONAVIRU: Letenky jsou dostupné v termínu od dubna do července, a tak se podmínky mohou ještě změnit. Aktuálně se všichni cestující nad 12 let musí po příletu na Faerské ostrovy podrobit PCR testu. Podrobné informace o podmínkách a opatřeních najdete na stránkách korona.fo. 

TIP: Pokud zatím nemáte zkušenosti s individuálním cestováním, ale chcete jej vyzkoušet, doporučujeme přečíst tento podrobný návod >> 

Nezapomeňte k ceně letenek připočítat i další náklady,  například letištní transfery, ubytování, jídlo či cestovní pojištění, jehož přehledné online srovnání naleznete zde. Při objevování Faerských ostrovů se určitě neobejdete bez zapůjčeného auta. Nabídky všech autopůjčoven najdete na tomto odkazu. 

Ubytování můžete zarezervovat přes stránky Booking. Dáváte-li přednost ubytování v soukromí, rezervujte přes Airbnb.

Zpáteční letenky Praha – Faerské ostrovy – Praha v několika termínech od dubna do července 2022 za 6 490 Kč můžete zakoupit skrze stránky ověřeného českého prodejce. 

Faerské ostrovy z Prahy za 6490 Kč! (letenky tam i zpět)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Získejte cestovatelské tipy jako první!